Os 4444 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.54 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 9.58 | 9.59 | |||
Střelice dolní | 10.07 | 10.08 | |||
Střelice | 10.11 | 10.12 | |||
Radostice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Silůvky | 10.20 | 10.21 | |||
Moravské Bránice | 10.26 | 10.31 | |||
Ivančice letovisko | x | 10.36 | 10.36 | ||
Ivančice město | 10.39 | 10.39 | |||
Ivančice | 10.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci