Os 4442 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.54 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 7.58 | 7.59 | |||
Střelice dolní | 8.07 | 8.07 | |||
Střelice | 8.10 | 8.12 | |||
Radostice | 8.16 | 8.16 | |||
Silůvky | 8.20 | 8.21 | |||
Moravské Bránice | 8.26 | 8.31 | |||
Ivančice letovisko | x | 8.36 | 8.36 | ||
Ivančice město | 8.39 | 8.39 | |||
Ivančice | 8.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci