Os 4422 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.49 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 5.53 | 5.57 | |||
Střelice dolní | 6.05 | 6.05 | |||
Střelice | 6.08 | 6.16 | |||
Silůvky | 6.23 | 6.23 | |||
Moravské Bránice | 6.28 | 6.31 | |||
Moravský Krumlov | 6.41 | 6.48 | |||
Rakšice | 6.53 | 6.53 | |||
Bohutice | 6.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök