Os 4404 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.49 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 8.53 | 8.57 | |||
Střelice dolní | 9.05 | 9.05 | |||
Střelice | 9.08 | 9.10 | |||
Radostice | x | 9.14 | 9.14 | ||
Silůvky | 9.18 | 9.19 | |||
Moravské Bránice | 9.24 | 9.29 | |||
Moravský Krumlov | 9.39 | 9.40 | |||
Rakšice | 9.44 | 9.44 | |||
Bohutice | 9.49 | 9.49 | |||
Miroslav | 9.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci