Os 3448 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 21.47 | ||||
Ostrava-Třebovice | 21.50 | 21.50 | |||
Děhylov | 21.55 | 21.55 | |||
Jilešovice | 21.59 | 21.59 | |||
Háj ve Slezsku | 22.03 | 22.04 | |||
Lhota u Opavy | 22.08 | 22.08 | |||
Mokré Lazce | 22.10 | 22.10 | |||
Štítina | 22.12 | 22.13 | |||
Opava-Komárov | 22.16 | 22.17 | |||
Opava východ | 22.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök