Os 27009 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 20.13 | ||||
Hroznětín zastávka | x | 20.15 | 20.15 | ||
Hroznětín | 20.17 | 20.18 | |||
Velký Rybník | x | 20.21 | 20.21 | ||
Sadov-Podlesí | x | 20.26 | 20.26 | ||
Sadov | 20.28 | 20.29 | |||
Dalovice | x | 20.35 | 20.35 | ||
Karlovy Vary | 20.39 | 20.47 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 20.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster