Os 27008 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 19.44 | ||||
Dalovice | x | 19.48 | 19.48 | ||
Sadov | 19.52 | 19.52 | |||
Sadov-Podlesí | x | 19.54 | 19.54 | ||
Velký Rybník | x | 19.58 | 19.58 | ||
Hroznětín | 20.01 | 20.02 | |||
Hroznětín zastávka | x | 20.04 | 20.04 | ||
Merklín | 20.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci