Os 27006 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.31 | ||||
Karlovy Vary | 15.36 | 15.39 | |||
Dalovice | x | 15.43 | 15.43 | ||
Sadov | 15.47 | 15.47 | |||
Sadov-Podlesí | x | 15.49 | 15.49 | ||
Velký Rybník | x | 15.53 | 15.53 | ||
Hroznětín | 15.56 | 15.57 | |||
Hroznětín zastávka | x | 15.59 | 15.59 | ||
Merklín | 16.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci