Os 20609 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 15.25 | ||||
Liptaň | 15.34 | 15.34 | |||
Dívčí Hrad | 15.41 | 15.41 | |||
Horní Povelice | 15.44 | 15.44 | |||
Amalín | 15.47 | 15.48 | |||
Slezské Rudoltice | 15.51 | 15.51 | |||
Koberno | 15.56 | 15.57 | |||
Bohušov | 16.01 | 16.02 | |||
Osoblaha | 16.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster