Os 20608 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osoblaha | 13.50 | ||||
Bohušov | 13.56 | 13.57 | |||
Koberno | 14.01 | 14.02 | |||
Slezské Rudoltice | 14.07 | 14.08 | |||
Amalín | 14.10 | 14.11 | |||
Horní Povelice | 14.15 | 14.15 | |||
Dívčí Hrad | 14.18 | 14.18 | |||
Liptaň | 14.26 | 14.28 | |||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 14.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci