Os 20605 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 7.30 | ||||
Liptaň | 7.39 | 7.39 | |||
Dívčí Hrad | 7.46 | 7.46 | |||
Horní Povelice | 7.49 | 7.49 | |||
Amalín | 7.52 | 7.53 | |||
Slezské Rudoltice | 7.56 | 7.56 | |||
Koberno | 8.01 | 8.02 | |||
Bohušov | 8.06 | 8.07 | |||
Osoblaha | 8.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök