Os 20576 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červená Voda | 20.01 | ||||
Dolní Orlice | x | 20.04 | 20.04 | ||
Králíky | 20.08 | 20.10 | |||
Králíky zastávka | x | 20.12 | 20.12 | ||
Dolní Lipka | 20.16 | 20.18 | |||
Lichkov | 20.23 | 20.24 | |||
Mladkov | x | 20.27 | 20.27 | ||
Těchonín | 20.31 | 20.31 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 20.35 | 20.35 | ||
Jablonné nad Orlicí | 20.37 | 20.38 | |||
Verměřovice | x | 20.42 | 20.42 | ||
Letohrad | 20.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci