Os 19909 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.20 | ||||
Beroun-Závodí | 6.23 | 6.23 | |||
Vráž u Berouna | 6.29 | 6.30 | |||
Loděnice | 6.34 | 6.34 | |||
Nučice zastávka | x | 6.41 | 6.41 | ||
Nučice | 6.43 | 6.46 | |||
Rudná zastávka | x | 6.48 | 6.48 | ||
Rudná u Prahy | 6.50 | 6.51 | |||
Jinočany | x | 6.53 | 6.53 | ||
Zbuzany | x | 6.55 | 6.55 | ||
Praha-Řeporyje | 6.58 | 6.59 | |||
Praha-Holyně | x | 7.03 | 7.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 7.06 | 7.06 | ||
Praha-Smíchov | 7.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci