Os 19906 „Jiří Menzel“ | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 8.46 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 8.50 | 8.50 | ||
Praha-Holyně | x | 8.55 | 8.55 | ||
Praha-Řeporyje | 8.59 | 8.59 | |||
Zbuzany | x | 9.02 | 9.02 | ||
Jinočany | x | 9.05 | 9.05 | ||
Rudná u Prahy | 9.08 | 9.09 | |||
Rudná zastávka | x | 9.10 | 9.10 | ||
Nučice | 9.13 | 9.16 | |||
Nučice zastávka | x | 9.18 | 9.18 | ||
Loděnice | 9.23 | 9.24 | |||
Vráž u Berouna | 9.28 | 9.30 | |||
Beroun-Závodí | 9.34 | 9.35 | |||
Beroun | 9.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci