Os 19902 | |
Řazení vlaku: 2x814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 6.16 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 6.20 | 6.20 | ||
Praha-Holyně | x | 6.25 | 6.25 | ||
Praha-Řeporyje | 6.29 | 6.29 | |||
Zbuzany | x | 6.32 | 6.32 | ||
Jinočany | x | 6.35 | 6.35 | ||
Rudná u Prahy | 6.38 | 6.39 | |||
Rudná zastávka | x | 6.40 | 6.40 | ||
Nučice | 6.43 | 6.46 | |||
Nučice zastávka | x | 6.48 | 6.48 | ||
Loděnice | 6.53 | 6.54 | |||
Vráž u Berouna | 6.58 | 7.00 | |||
Beroun-Závodí | 7.04 | 7.05 | |||
Beroun | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci