Sp 1960 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.37 | ||||
Plzeň zastávka | 5.39 | 5.40 | |||
Dobřany | 5.51 | 5.53 | |||
Chlumčany u Dobřan | 5.58 | 5.59 | |||
Přeštice | 6.05 | 6.06 | |||
Lužany | 6.09 | 6.09 | |||
Borovy | 6.12 | 6.12 | |||
Švihov u Klatov | 6.19 | 6.20 | |||
Klatovy | 6.29 | 6.46 | |||
Bezděkov u Klatov | 6.49 | 6.50 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.54 | 6.59 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 7.03 | 7.03 | |||
Nýrsko | 7.07 | 7.08 | |||
Dešenice | 7.12 | 7.12 | |||
Zelená Lhota | 7.19 | 7.20 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 7.29 | 7.30 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 7.35 | 7.35 | |||
Špičák | 7.40 | 7.41 | |||
Železná Ruda město | 7.45 | 7.46 | |||
Železná Ruda centrum | 7.48 | 7.48 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 7.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy