Os 18862 | |
Řazení vlaku: 210 + Bdmteeo294 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 17.03 | ||||
Rožmberk nad Vltavou | 17.14 | 17.14 | |||
Herbertov | x | 17.17 | 17.17 | ||
Těchoraz | x | 17.20 | 17.20 | ||
Vyšší Brod klášter | 17.23 | 17.25 | |||
Čertova Stěna | x | 17.29 | 17.29 | ||
Loučovice | 17.36 | 17.37 | |||
Loučovice zastávka | x | 17.41 | 17.41 | ||
Lipno nad Vltavou | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia