Sp 1863 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 5.29 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 5.32 | 5.33 | |||
Káranice | 5.36 | 5.37 | |||
Dobřenice | 5.42 | 5.43 | |||
Lhota pod Libčany | 5.46 | 5.46 | |||
Praskačka | 5.49 | 5.49 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.56 | 6.02 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.06 | 6.07 | |||
Třebechovice pod Orebem | 6.14 | 6.17 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.24 | 6.31 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.35 | 6.35 | |||
Borohrádek | 6.38 | 6.39 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.43 | 6.43 | |||
Plchůvky | 6.46 | 6.47 | |||
Choceň | 6.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia