Sp 1861 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.40 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.44 | 5.47 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.00 | 6.01 | |||
Borohrádek | 6.07 | 6.07 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.11 | 6.12 | |||
Choceň | 6.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy