Sp 1649 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 16.41 | ||||
Letohrad | 16.55 | 16.56 | |||
Jablonné nad Orlicí | 17.05 | 17.06 | |||
Těchonín | x | 17.13 | 17.13 | ||
Mladkov | x | 17.17 | 17.17 | ||
Dolní Lipka | 17.26 | 17.28 | |||
Prostřední Lipka | x | 17.33 | 17.33 | ||
Červený Potok | x | 17.37 | 17.37 | ||
Podlesí | x | 17.47 | 17.47 | ||
Vlaské | x | 17.52 | 17.52 | ||
Hanušovice | 17.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci