Os 15055 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 16.06 | ||||
Vysoké Mýto | 16.08 | 16.09 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 16.14 | 16.14 | ||
Dvořisko | x | 16.18 | 16.18 | ||
Choceň | 16.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci