Os 15006 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 10.39 | ||||
Dvořisko | x | 10.42 | 10.42 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 10.45 | 10.45 | ||
Vysoké Mýto | 10.49 | 10.51 | |||
Vysoké Mýto město | 10.54 | 10.57 | |||
Džbánov | x | 11.02 | 11.02 | ||
Hrušová | x | 11.05 | 11.05 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 11.07 | 11.08 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 11.10 | 11.10 | ||
Řídký | x | 11.14 | 11.14 | ||
Tržek | x | 11.16 | 11.16 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 11.20 | 11.20 | ||
Litomyšl zastávka | x | 11.23 | 11.23 | ||
Litomyšl | 11.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster