R 1249 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.12 | ||||
Zliv | 15.23 | 15.24 | |||
Číčenice | 15.36 | 15.37 | |||
Protivín | 15.43 | 15.43 | |||
Písek | 15.56 | 15.58 | |||
Čížová | 16.06 | 16.07 | |||
Čimelice | 16.22 | 16.22 | |||
Mirovice | 16.29 | 16.30 | |||
Březnice | 16.38 | 16.39 | |||
Příbram | 16.58 | 16.59 | |||
Jince | 17.10 | 17.11 | |||
Lochovice | 17.20 | 17.20 | |||
Zdice | 17.28 | 17.28 | |||
Beroun | 17.38 | 17.40 | |||
Praha-Smíchov | 18.27 | 18.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.37 | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök