R 1241 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 5.12 | ||||
Zliv | 5.23 | 5.24 | |||
Číčenice | 5.36 | 5.36 | |||
Protivín | 5.42 | 5.44 | |||
Písek | 5.55 | 5.58 | |||
Čížová | 6.06 | 6.07 | |||
Čimelice | 6.22 | 6.22 | |||
Mirovice | 6.29 | 6.30 | |||
Březnice | 6.38 | 6.39 | |||
Příbram | 6.58 | 6.59 | |||
Jince | 7.10 | 7.11 | |||
Lochovice | 7.20 | 7.20 | |||
Zdice | 7.28 | 7.28 | |||
Beroun | 7.38 | 7.40 | |||
Praha-Smíchov | 8.24 | 8.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.41 | 9.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster