Vlak 1581 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.32 | 8.42 | |||
Praha-Smíchov | 8.49 | 8.50 | |||
Karlštejn | + | 9.14 | 9.15 | ||
Beroun | 9.23 | 9.36 | |||
Nižbor | 9.46 | 9.47 | |||
Zbečno | 9.56 | 9.57 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.05 | 10.11 | |||
Křivoklát | 10.14 | 10.16 | |||
Rakovník | 10.30 |
jede v 6 od 29.IV. do 16.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster