Vlak 1561 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kamenický Šenov | 7.47 | ||||
Česká Kamenice | 8.02 | 8.06 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.21 | 8.29 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 8.33 | 8.34 | |||
Žandov | x | 8.40 | 8.40 | ||
Horní Police | 8.42 | 8.43 | |||
Stružnice | 8.47 | 8.48 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.56 | 8.58 | |||
Mimoň | 9.15 | 9.18 | |||
Jablonné v Podještědí | 9.31 | 9.45 | |||
Rynoltice | + | 9.52 | 9.52 | ||
Novina | x | 10.04 | 10.04 | ||
Liberec | 10.22 |
jede v 5 od 7.VII. do 1.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy