Os 9640 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 16.45 | 16.45 | |||
Praha-Podbaba | 16.49 | 16.49 | |||
Praha-Sedlec | 16.51 | 16.51 | |||
Roztoky u Prahy | 16.55 | 16.55 | |||
Roztoky-Žalov | 16.59 | 16.59 | |||
Úholičky | 17.00 | 17.00 | |||
Řež | 17.02 | 17.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.04 | 17.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.07 | 17.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 17.10 | 17.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.15 | 17.21 | |||
Nelahozeves zámek | 17.24 | 17.24 | |||
Nelahozeves | 17.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök