Os 9628 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 12.45 | 12.45 | |||
Praha-Podbaba | 12.49 | 12.49 | |||
Praha-Sedlec | 12.51 | 12.51 | |||
Roztoky u Prahy | 12.55 | 12.55 | |||
Roztoky-Žalov | 12.59 | 12.59 | |||
Úholičky | 13.00 | 13.00 | |||
Řež | 13.02 | 13.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 13.04 | 13.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 13.07 | 13.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 13.10 | 13.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.15 | 13.21 | |||
Nelahozeves zámek | 13.24 | 13.24 | |||
Nelahozeves | 13.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy