Os 9605 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 6.01 | ||||
Dolany nad Vltavou | 6.04 | 6.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.08 | 6.08 | |||
Řež | 6.11 | 6.11 | |||
Roztoky u Prahy | 6.16 | 6.16 | |||
Praha-Sedlec | 6.20 | 6.20 | |||
Praha-Podbaba | 6.22 | 6.22 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 6.26 | 6.26 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 6.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia