Os 8865 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.45 | ||||
Srbsko | 19.49 | 19.50 | |||
Karlštejn | 19.53 | 19.53 | |||
Zadní Třebaň | 19.57 | 19.57 | |||
Řevnice | 20.00 | 20.01 | |||
Dobřichovice | 20.04 | 20.05 | |||
Všenory | 20.07 | 20.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.10 | 20.11 | |||
Černošice | 20.13 | 20.14 | |||
Praha-Radotín | 20.18 | 20.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Smíchov | 20.28 | 20.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.36 | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster