Os 8862 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.17 | ||||
Praha-Smíchov | 19.24 | 19.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.30 | 19.30 | |||
Praha-Radotín | 19.33 | 19.33 | |||
Černošice | 19.38 | 19.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.40 | 19.41 | |||
Všenory | 19.43 | 19.44 | |||
Dobřichovice | 19.45 | 19.46 | |||
Řevnice | 19.49 | 19.50 | |||
Zadní Třebaň | 19.53 | 19.53 | |||
Karlštejn | 19.57 | 19.58 | |||
Srbsko | 20.01 | 20.02 | |||
Beroun | 20.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia