Os 8861 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.45 | ||||
Srbsko | 18.49 | 18.50 | |||
Karlštejn | 18.53 | 18.53 | |||
Zadní Třebaň | 18.57 | 18.57 | |||
Řevnice | 19.00 | 19.01 | |||
Dobřichovice | 19.04 | 19.05 | |||
Všenory | 19.07 | 19.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.10 | 19.11 | |||
Černošice | 19.13 | 19.14 | |||
Praha-Radotín | 19.18 | 19.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.22 | 19.22 | |||
Praha-Smíchov | 19.28 | 19.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.36 | 19.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci