Os 8850 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.17 | ||||
Praha-Smíchov | 16.24 | 16.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.30 | 16.30 | |||
Praha-Radotín | 16.33 | 16.33 | |||
Černošice | 16.38 | 16.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.40 | 16.41 | |||
Všenory | 16.43 | 16.44 | |||
Dobřichovice | 16.45 | 16.46 | |||
Řevnice | 16.49 | 16.50 | |||
Zadní Třebaň | 16.53 | 16.53 | |||
Karlštejn | 16.57 | 16.58 | |||
Srbsko | 17.01 | 17.02 | |||
Beroun | 17.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster