Os 8847 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.15 | ||||
Srbsko | 15.19 | 15.20 | |||
Karlštejn | 15.23 | 15.23 | |||
Zadní Třebaň | 15.27 | 15.27 | |||
Řevnice | 15.30 | 15.31 | |||
Dobřichovice | 15.34 | 15.35 | |||
Všenory | 15.37 | 15.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.40 | 15.41 | |||
Černošice | 15.43 | 15.44 | |||
Praha-Radotín | 15.48 | 15.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.52 | 15.52 | |||
Praha-Smíchov | 15.58 | 15.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy