Os 8844 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.31 | 14.47 | |||
Praha-Smíchov | 14.54 | 14.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.00 | 15.00 | |||
Praha-Radotín | 15.03 | 15.03 | |||
Černošice | 15.08 | 15.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.10 | 15.11 | |||
Všenory | 15.13 | 15.14 | |||
Dobřichovice | 15.15 | 15.16 | |||
Řevnice | 15.19 | 15.20 | |||
Zadní Třebaň | 15.23 | 15.23 | |||
Karlštejn | 15.27 | 15.28 | |||
Srbsko | 15.31 | 15.32 | |||
Beroun | 15.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci