Os 8843 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.15 | ||||
Srbsko | 14.19 | 14.20 | |||
Karlštejn | 14.23 | 14.23 | |||
Zadní Třebaň | 14.27 | 14.27 | |||
Řevnice | 14.30 | 14.31 | |||
Dobřichovice | 14.34 | 14.35 | |||
Všenory | 14.37 | 14.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.40 | 14.41 | |||
Černošice | 14.43 | 14.44 | |||
Praha-Radotín | 14.48 | 14.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 14.52 | 14.52 | |||
Praha-Smíchov | 14.58 | 14.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök