Os 8837 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.45 | ||||
Srbsko | 12.49 | 12.50 | |||
Karlštejn | 12.53 | 12.53 | |||
Zadní Třebaň | 12.57 | 12.57 | |||
Řevnice | 13.00 | 13.01 | |||
Dobřichovice | 13.04 | 13.05 | |||
Všenory | 13.07 | 13.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.10 | 13.11 | |||
Černošice | 13.13 | 13.14 | |||
Praha-Radotín | 13.18 | 13.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 13.22 | 13.22 | |||
Praha-Smíchov | 13.28 | 13.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök