Os 8829 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.45 | ||||
Srbsko | 10.49 | 10.50 | |||
Karlštejn | 10.53 | 10.53 | |||
Zadní Třebaň | 10.57 | 10.57 | |||
Řevnice | 11.00 | 11.01 | |||
Dobřichovice | 11.04 | 11.05 | |||
Všenory | 11.07 | 11.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.10 | 11.11 | |||
Černošice | 11.13 | 11.14 | |||
Praha-Radotín | 11.18 | 11.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 11.22 | 11.22 | |||
Praha-Smíchov | 11.28 | 11.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci