Os 8826 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.59 | 10.17 | |||
Praha-Smíchov | 10.24 | 10.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 10.30 | 10.30 | |||
Praha-Radotín | 10.33 | 10.33 | |||
Černošice | 10.38 | 10.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.40 | 10.41 | |||
Všenory | 10.43 | 10.44 | |||
Dobřichovice | 10.45 | 10.46 | |||
Řevnice | 10.49 | 10.50 | |||
Zadní Třebaň | 10.53 | 10.53 | |||
Karlštejn | 10.57 | 10.58 | |||
Srbsko | 11.01 | 11.02 | |||
Beroun | 11.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci