Os 8820 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.47 | ||||
Praha-Smíchov | 8.54 | 8.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 9.00 | 9.00 | |||
Praha-Radotín | 9.03 | 9.03 | |||
Černošice | 9.08 | 9.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.10 | 9.11 | |||
Všenory | 9.13 | 9.14 | |||
Dobřichovice | 9.15 | 9.16 | |||
Řevnice | 9.19 | 9.20 | |||
Zadní Třebaň | 9.23 | 9.23 | |||
Karlštejn | 9.27 | 9.28 | |||
Srbsko | 9.31 | 9.32 | |||
Beroun | 9.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy