Os 8818 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + ABfhpvee395 + 5xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.17 | ||||
Praha-Smíchov | 8.24 | 8.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 8.30 | 8.30 | |||
Praha-Radotín | 8.33 | 8.33 | |||
Černošice | 8.38 | 8.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.40 | 8.41 | |||
Všenory | 8.43 | 8.44 | |||
Dobřichovice | 8.45 | 8.46 | |||
Řevnice | 8.49 | 8.50 | |||
Zadní Třebaň | 8.53 | 8.53 | |||
Karlštejn | 8.57 | 8.58 | |||
Srbsko | 9.01 | 9.02 | |||
Beroun | 9.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy