Os 8817 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.45 | ||||
Srbsko | 7.49 | 7.50 | |||
Karlštejn | 7.53 | 7.53 | |||
Zadní Třebaň | 7.57 | 7.57 | |||
Řevnice | 8.00 | 8.01 | |||
Dobřichovice | 8.04 | 8.05 | |||
Všenory | 8.07 | 8.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.10 | 8.11 | |||
Černošice | 8.13 | 8.14 | |||
Praha-Radotín | 8.18 | 8.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 8.22 | 8.22 | |||
Praha-Smíchov | 8.28 | 8.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster