Os 8811 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 5xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.15 | ||||
Srbsko | 6.19 | 6.20 | |||
Karlštejn | 6.23 | 6.23 | |||
Zadní Třebaň | 6.27 | 6.27 | |||
Řevnice | 6.30 | 6.31 | |||
Dobřichovice | 6.34 | 6.35 | |||
Všenory | 6.37 | 6.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.40 | 6.41 | |||
Černošice | 6.43 | 6.44 | |||
Praha-Radotín | 6.48 | 6.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.52 | 6.52 | |||
Praha-Smíchov | 6.58 | 6.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök