Os 8810 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + ABfhpvee395 + 5xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.17 | ||||
Praha-Smíchov | 6.24 | 6.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.30 | 6.30 | |||
Praha-Radotín | 6.33 | 6.33 | |||
Černošice | 6.38 | 6.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.40 | 6.41 | |||
Všenory | 6.43 | 6.44 | |||
Dobřichovice | 6.45 | 6.46 | |||
Řevnice | 6.49 | 6.50 | |||
Zadní Třebaň | 6.53 | 6.53 | |||
Karlštejn | 6.57 | 6.58 | |||
Srbsko | 7.01 | 7.02 | |||
Beroun | 7.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia