Os 8809 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.45 | ||||
Srbsko | 5.49 | 5.50 | |||
Karlštejn | 5.53 | 5.53 | |||
Zadní Třebaň | 5.57 | 5.57 | |||
Řevnice | 6.00 | 6.01 | |||
Dobřichovice | 6.04 | 6.05 | |||
Všenory | 6.07 | 6.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.10 | 6.11 | |||
Černošice | 6.13 | 6.14 | |||
Praha-Radotín | 6.18 | 6.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.22 | 6.22 | |||
Praha-Smíchov | 6.28 | 6.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök