Os 8352 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 9.11 | ||||
Horní Vilímeč | x | 9.15 | 9.15 | ||
Jihlávka | 9.20 | 9.21 | |||
Horní Ves | x | 9.26 | 9.26 | ||
Horní Cerekev | 9.30 | 9.31 | |||
Švábov | x | 9.34 | 9.34 | ||
Batelov | 9.38 | 9.39 | |||
Spělov výhybna | + | 9.44 | 9.48 | ||
Dolní Cerekev | x | 9.50 | 9.50 | ||
Kostelec u Jihlavy | 9.52 | 9.53 | |||
Dvorce | x | 9.57 | 9.57 | ||
Rantířov | 10.00 | 10.01 | |||
Jihlava-Staré Hory | x | 10.05 | 10.05 | ||
Jihlava město | 10.07 | 10.08 | |||
Jihlava | 10.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster