Os 8309 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 13.15 | ||||
Popelín | 13.18 | 13.19 | |||
Bednáreček | x | 13.22 | 13.22 | ||
Kamenný Malíkov výhybna | + | 13.27 | 13.30 | ||
Bednárec | x | 13.32 | 13.32 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 13.35 | 13.36 | |||
Rodvínov | x | 13.39 | 13.39 | ||
Jindřichův Hradec | 13.46 | 13.47 | |||
Děbolín | x | 13.52 | 13.52 | ||
Velký Ratmírov | + | 13.56 | 13.59 | ||
Mnich | x | 14.03 | 14.03 | ||
Kardašova Řečice | 14.06 | 14.07 | |||
Doňov | 14.13 | 14.14 | |||
Řípec | x | 14.20 | 14.20 | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy