Os 8303 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 6.47 | ||||
Popelín | 6.50 | 6.51 | |||
Bednáreček | x | 6.54 | 6.54 | ||
Bednárec | x | 7.00 | 7.00 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 7.03 | 7.04 | |||
Rodvínov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Jindřichův Hradec | 7.14 | 7.30 | |||
Děbolín | x | 7.35 | 7.35 | ||
Mnich | x | 7.42 | 7.42 | ||
Kardašova Řečice | 7.45 | 7.59 | |||
Doňov | 8.05 | 8.06 | |||
Řípec | x | 8.12 | 8.12 | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster