Os 7912 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.57 | ||||
Králův Dvůr | x | 17.01 | 17.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 17.03 | 17.03 | ||
Zdice | 17.07 | 17.07 | |||
Libomyšl | x | 17.12 | 17.12 | ||
Lochovice | 17.16 | 17.18 | |||
Rejkovice | x | 17.24 | 17.24 | ||
Jince | 17.28 | 17.29 | |||
Bratkovice | x | 17.36 | 17.36 | ||
Příbram | 17.42 | 17.49 | |||
Milín | 17.56 | 17.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 18.02 | 18.02 | ||
Tochovice | x | 18.06 | 18.06 | ||
Březnice | 18.12 | 18.15 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 18.18 | 18.18 | ||
Myslín | x | 18.21 | 18.21 | ||
Mirovice | 18.24 | 18.26 | |||
Horní Nerestce | x | 18.29 | 18.29 | ||
Čimelice | x | 18.34 | 18.34 | ||
Smetanova Lhota | x | 18.37 | 18.37 | ||
Dolní Ostrovec | x | 18.42 | 18.42 | ||
Vráž u Písku | x | 18.46 | 18.46 | ||
Čížová | 18.54 | 18.57 | |||
Písek-Dobešice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Písek zastávka | x | 19.04 | 19.04 | ||
Písek | 19.06 | 19.08 | |||
Putim | 19.13 | 19.13 | |||
Heřmaň | x | 19.16 | 19.16 | ||
Protivín | 19.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci