Os 7910 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.57 | ||||
Králův Dvůr | x | 15.01 | 15.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Zdice | 15.07 | 15.07 | |||
Libomyšl | x | 15.12 | 15.12 | ||
Lochovice | 15.16 | 15.18 | |||
Rejkovice | x | 15.24 | 15.24 | ||
Jince | 15.28 | 15.29 | |||
Bratkovice | x | 15.36 | 15.36 | ||
Příbram | 15.42 | 15.49 | |||
Milín | 15.56 | 15.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 16.02 | 16.02 | ||
Tochovice | x | 16.06 | 16.06 | ||
Březnice | 16.12 | 16.15 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 16.18 | 16.18 | ||
Myslín | x | 16.21 | 16.21 | ||
Mirovice | 16.24 | 16.26 | |||
Horní Nerestce | x | 16.29 | 16.29 | ||
Čimelice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Smetanova Lhota | x | 16.37 | 16.37 | ||
Dolní Ostrovec | x | 16.42 | 16.42 | ||
Vráž u Písku | x | 16.46 | 16.46 | ||
Čížová | 16.54 | 16.57 | |||
Písek-Dobešice | x | 17.01 | 17.01 | ||
Písek zastávka | x | 17.04 | 17.04 | ||
Písek | 17.06 | 17.08 | |||
Putim | 17.13 | 17.13 | |||
Heřmaň | x | 17.16 | 17.16 | ||
Protivín | 17.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök